jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۵۴۶۲۲۶   ۱۳ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۱:۱۳

" شب های آرام " عنوان برنامه ای ترکیبی زنده از گروه اجتماعی شبکه تهران است که از شامگاه یکشنبه 13 اسفند ماه بر روی آنتن می رود

" شب های آرام " در شبکه تهران

به گزارش روابط عمومی سیما ، رضا جاپلقی یکی از تهیه کنندگان برنامه " شب های آرام " با تشریح ساختار این برنامه گفت: برنامه شب های آرام با مشارکت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تولید می شود و محوریت این برنامه اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث ناگوار چهارشنبه آخر سال یا همان چهارشنبه سوری است.
جاپلقی ادامه داد: اجرای این برنامه بر عهده سید کاظم احمدزاده و هومن حاج عبداللهی است و دارای آیتم های مانند صحبت های کارشناس آتش نشانی ، گزارش مردمی ، وله ، میان برنامه های از حوادث سال های گذشته و .... است .
جاپلقی توضیح داد: این برنامه در 10 قسمت 50 دقیقه ای از شامگاه یکشنبه 13 اسفند ماه پخش می شود .
وی با اشاره بر اینکه این برنامه از نمایشگاه بین المللی تهران بر روی آنتن می رود، اضافه کرد: هنرمندان ، خوانندگان و ورزشکاران مهمان ویژه این برنامه هستند و این برنامه به مدت 10 شب پخش می شود.
 بنا بر این گزارش ، رضا جاپلقی و مجید محمودی تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارند.

 انتهای پیام /

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر