jamejamsima
سیما چهره کد خبر: ۵۴۵۴۱۲   ۱۱ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۴:۵۳

استفاده از صداهای ماندگار در تبلیغات تلویزیونی؟

ناصر طهماسب: وقتی فیلم‌ خوب نداریم، دوبلورها به سمت آگهی‌ می‌روند

ناصر طهماسب درباره‌ی استفاده از صدای گوینده‌ها در تبلیغات تلویزیونی معتقد است: در حال حاضر فیلم‌های خوبی برای دوبله وجود ندارد و شاید همین سبب می‌شود تا دوبلورها به سمت رُل‌گویی در آگهی‌های تلویزیونی بروند

ناصر طهماسب: وقتی فیلم‌ خوب نداریم، دوبلورها به سمت آگهی‌ می‌روند
این مدیر دوبلاژ در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درباره‌ی استفاده از صدایش در تبلیغات تلویزیونی، گفت: همه‌ی دوبلورها در تبلیغات تلویزیون صدایشان استفاده می‌شود و من هم مثل همه این کار را انجام می‌دهم؛ چرا که معتقدم آن هم یک صداست و تفاوتی ندارد و صاحب کار و گوینده تصمیم‌گیرنده هستند.

او گفت: در کل فکر می‌کنم رُل گفتن در آگهی‌های تلویزیونی، بد نیست و می‌تواند دیده شود.

 

 

ناصر طهماسب

 

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ما فیلم‌های خیلی خوبی برای دوبله نداریم و شاید یکی از دلایلی که گویندگان به سمت تبلیغات تلویزیونی می‌روند همین باشد. به من هم مثل سایر گویندگان این کار پیشنهاد شد و تست دادم و در نهایت قبول کردم که همکاری کنم.

 

طهماسب در پاسخ به اینکه آیا رُل‌گویی در تبلیغات تلویزیونی از لحاظ مالی برای گویندگان تأمین‌کننده است؟ اینگونه اظهار کرد: این کار از لحاظ مالی بد نیست اما همه چیز در آن به مادیات ختم نمی‌شود و علاقه‌ی گویندگان مهم است؛ به دلیل اینکه گوینده در هر حال باید فعالیت داشته باشد.

انتهای پیام

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها