jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۵۴۳۴۴۳   ۰۵ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۲:۲۴

شبکه نمایش تلویزیون این هفته فیلم هایی از سینمای نیوزلند را مرور خواهد کرد و در بخش بررسی کارنامه یک بازیگر نیز فیلم هایی از ابوالفضل پورعرب، بازیگر سینمای ایران را نمایش می دهد.
    این شبکه تلویزیونی در هفته های گذشته به مرور سینمای کشورهای برزیل، فنلاند، ترکیه، روسیه و رومانی پرداخت و این هفته نیز ساعت 17 هر روز فیلم های سینمای نیوزلند را نمایش خواهد داد.
    این هفته در بخش مرور فیلم های سینمای نیوزلند، ساعت 17 روز شنبه فیلم پیتربل یک و روز یکشنبه فیلم پیتربل 2 از این شبکه پخش می شود.
    فیلم پس لرزه را هم می توانید روز دوشنبه ساعت 17 از شبکه نمایش شاهد باشید. فیلم های ریزش، گنجینه گمشده یانکی ها، خون پلید و سریع ترین سرخپوست دنیا نیز روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت 17 در جدول پخش این شبکه گنجانده شده است.
    در بخش مرور آثار بازیگران نیز روزهای شنبه و یکشنبه فیلم های بهشت پنهان و آواز تهران با بازی ابوالفضل پورعرب از شبکه نمایش پخش می شود.
    فیلم های چند می گیری گریه کنی، دو روی سکه و در کمال خونسردی را نیز می توانید روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعت 21 از این شبکه شاهد باشید.
    فیلم های نرگس و عروس نیز روزهای پنجشنبه و جمعه در جدول پخش شبکه نمایش گنجانده شده است.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها