jamejamsima
سیما ویژه امروز کد خبر: ۵۴۲۳۵۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۱:۲۲

ویژه‌برنامه ولادت حضرت امام حسن عسکری (ع) سه شنبه اول اسفندماه با عنوان «آفتاب حسن» از شبکه رادیویی قرآن پخش می‌شود.

«آفتاب حسن» کاری از گروه معارف شبکه رادیویی قرآن است که سه شنبه اول اسفندماه از ساعت ۱۰: ۱۵ در قالب برنامه کار‌شناسی محور به مدت ۵۰ دقیقه تقدیم شنوندگان می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو قرآن؛ در این برنامه سبک زندگی انسان مومن در زمان غیبت از نگاه امام حسن عسکری(ع) با توجه به نامه ایشان به ابن بابویه قمی بیان خواهد شد.
حجت الاسلام محمدعلی منصوریان دامغانی به عنوان کار‌شناس برنامه «آفتاب حسن» با نگاهی ویژه به ۲۰ دستورالعمل بیان شده در نامه حضرت به ابن بابویه شاخصه‌ها و دستورات کاربردی برای داشتن یک زندگی اسلامی شرح می‌دهد.
ویژه‌برنامه «آفتاب حسن» را همراه با سردبیری مونا توسلی، تهیه‌کنندگی فاطمه رحمانی و گویندگی رضا خضرایی ساعت ۱۰: ۱۵ سه شنبه اول اسفندماه برروی موج اف‌ام ردیف ۱۰۰مگاهرتز از رادیو قرآن بشنوید.

پایان پیام
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر