jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۴۱۲۲۷ ۲۸ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۶:۲۸

اسکی‌باز کشورمان به عنوان چهل‌و‌هشتمی فینال رقابت‌های اسکی قهرمانی جهان رسید زنان اسکی باز تیم ملی کشورمان نیز به عنوان های بالای هشتاد دنیا رسیدند.

کیادربندسری در فینال جهانی اسکی چهل و هشتم شد


محمد کیادربندسری، اسکی‌باز تیم ملی ایران پس از راهیابی به فینال مسابقات مارپیچ بزرگ در رقابت با قهرمانان جهان و در میان 99 اسکی باز توانست به جایگاه چهل و هشتمی رسید.

در این رقابت تد لیگتی، اسکی‌باز نامدار آمریکایی مدال طلا گرفت، اسکی‌باز میزبان مارسل هیرشر دوم شد و مانفرد مولگ از ایتالیا مدال برنز را به گردن آویخت.

این برای اولین‌بار است که اسکی‌بازان ایرانی پس از 2 مرحله حضور در مسابقات قهرمانی جهان (وال دیزر فرانسه 2009 و گارمیش آلمان2011 ) با کسب جایگاه 25 به فینال را یافتند.

ایوان گربن چارسکی به عنوان سرمربی و علیداد ساوه شمشکی به عنوان مربی تیم ملی را هدایت می‌کنند.

در بخش بانوان نیز زیبا کلهر در پایان رده‌بندی مقدماتی و فینال به جایگاه 87 دست یافت، فاطمه کیادربندسری به رده 88 رسید، مرجان و میترا کلهر به ترتیب نود و نود و یکم شدند . در این بخش 138 اسکی باز حضور داشتند که مدال طلا به ورلی، اسکی‌باز فرانسوی رسید.

این مسابقات فردا (شنبه) در رشته مارپیچ کوچک ادامه خواهد یافت.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر