jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۴۱۲۲۷   ۲۸ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۶:۲۸

اسکی‌باز کشورمان به عنوان چهل‌و‌هشتمی فینال رقابت‌های اسکی قهرمانی جهان رسید زنان اسکی باز تیم ملی کشورمان نیز به عنوان های بالای هشتاد دنیا رسیدند.

کیادربندسری در فینال جهانی اسکی چهل و هشتم شد


محمد کیادربندسری، اسکی‌باز تیم ملی ایران پس از راهیابی به فینال مسابقات مارپیچ بزرگ در رقابت با قهرمانان جهان و در میان 99 اسکی باز توانست به جایگاه چهل و هشتمی رسید.

در این رقابت تد لیگتی، اسکی‌باز نامدار آمریکایی مدال طلا گرفت، اسکی‌باز میزبان مارسل هیرشر دوم شد و مانفرد مولگ از ایتالیا مدال برنز را به گردن آویخت.

این برای اولین‌بار است که اسکی‌بازان ایرانی پس از 2 مرحله حضور در مسابقات قهرمانی جهان (وال دیزر فرانسه 2009 و گارمیش آلمان2011 ) با کسب جایگاه 25 به فینال را یافتند.

ایوان گربن چارسکی به عنوان سرمربی و علیداد ساوه شمشکی به عنوان مربی تیم ملی را هدایت می‌کنند.

در بخش بانوان نیز زیبا کلهر در پایان رده‌بندی مقدماتی و فینال به جایگاه 87 دست یافت، فاطمه کیادربندسری به رده 88 رسید، مرجان و میترا کلهر به ترتیب نود و نود و یکم شدند . در این بخش 138 اسکی باز حضور داشتند که مدال طلا به ورلی، اسکی‌باز فرانسوی رسید.

این مسابقات فردا (شنبه) در رشته مارپیچ کوچک ادامه خواهد یافت.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها