jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۵۳۹۳۹۱   ۲۱ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۴:۵۳

رادیو فصلی بهمن با ویژه برنامه " گرمای حضور" با برپایی غرفه‌ای در خیابان آزادی بین گلشن و خوش به صورت زنده راهپیمایی پر شکوه 22 بهمن را پوشش می‌دهد.

22 بهمن ؛ گرمای حضور باشادی و نشاط در رادیو فصلی

به گزارش روابط عمومی رادیو فصلی، روز یکشنبه 22 بهمن 1391، شبکه رادیویی فصلی در برنامه "گرمای حضور" از ساعت 9تا 12 با استقرار در محل راهپیمایی و با برپایی غرفه‌ای ثابت در خیابان آزادی، بین گلشن و خوش مراسم حماسه عظیم ملت ایران را با پخش محیطی و زنده برنامه متنوعی خواهد داشت.

انعکاس حضور مشارکت مردم در صحنه، گزارش‌های زنده و مستقیم از راهپیمایی، پخش سرود‌های انقلابی و برگزاری مسابقه از ویژگی‌های این برنامه است.

رادیو فصلی بهمن با شعار" گرمای حضور" ، حضور مردم در یوم الله 22 بهمن را یک مسابقه ی همگانی برای نشان دادن و وفاداری به انقلاب می‌داند. اما این حضور با پخش برنامه‌های متنوع، جذاب وهمچنین با برگزاری مسابقات با جوایز ویژه این راهپیمایی ماندگار گرامی داشته می‌شود.

متولدین 22 بهمن 1357 در روز یوم الله دهه ی فجر  با در دست داشتن شناسنامه یا کارت ملی خود می‌توانند با مراجعه به غرفه رادیو فصلی بهمن بدون قرعه کشی  جوایز ویژه‌ای دریافت کنند.

" گرمای حضور " روز یکشنبه 22 بهمن ماه با حضور غلام رضا صنعتگر خواننده، علی انصاریان فوتبالیست، شهرام زندی خواننده، مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان رئیس فدارسیون فوتبال، علی فتح الله زاده مدیر عامل استقلال، فریبرز غفاری خواننده، ایلیا منفرد خواننده و سردبیری محمد مهدی شادبهر، تهیه کنندگی فرهاد دهنوی، گویندگی نوید نوروزی و گزارشگری مریم هادیانبر روی موج اف ام فرکانس 1055 مگاهرتز در تهران و از طریق فرستنده‌های دیجیتال در سراسر کشور قابل دریافت است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر