jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۳۹۲۱۷ ۲۰ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۹:۰۱

ناظران کنفدراسیون آسیا در آخرین بازدید خود عصر امروز ورزشگاه یادگار امام را ارزیابی کردند.

بازدید نهایی ناظران AFC از ورزشگاه یادگار امام

ناظران کنفدراسیون آسیا در آخرین بازدید خود عصر امروز ورزشگاه یادگار امام را ارزیابی کردند.
تیم فوتبال صبای قم در مرحله پلی‌اف لیگ قهرمانان آسیا فردا از ساعت 17 در ورزشگاه یادگار امام قم میزبان الشباب امارات خواهد بود. تیم فوتبال الشباب شب گذشته وارد قم شد و در هتل پارسیان اسکان یافت. این تیم عصر امروز از ساعت 15 تا 16 در ورزشگاه یادگار امام تمرین کرد. بازیکنان صبا نیز از ساعت 17 تا 18 در این زمین تمرین می‌کنند.

* ایمان رزاقی‌راد که دچار مصدومیت شده بود آمادگی خود را کسب کرده و برای حضور در بازی فردا مشکلی ندارد. به این ترتیب صبا بدون هیچ بازیکن مصدومی به مصاف الشباب خواهد رفت.

* ناظران AFC چند روز پیش در قم حضور یافته و از امکانات ورزشگاه یادگار امام بازدید کردند. آنها عصر امروز نیز از این ورزشگاه بازدید کردند و آن را برای برگزاری بازی مناسب خواندند. مسئولان کنفدراسیون آسیا به جز ایرادات جزئی که نسبت به این ورزشگاه داشتند ساختار کلی ورزشگاه را مناسب خواندند.

* بلیت‌فروشی این دیدار از صبح فردا ساعت 9 صبح در ورزشگاه‌های حیدریان و یادگار امام آغاز خواهد شد. با توجه به اینکه مسئولان الشباب هیچ درخواستی برای حضور تماشاگرانشان نداده‌اند مسئولان صبا جایگاهی را برای اماراتی‌ها اختصاص نداده‌اند.

* بازیکنان و کادر فنی الشباب فردا شب پس از برگزاری بازی ایران را به مقصد امارات ترک خواهند کرد.

برنده این دیدار به گروه B که تیم‌های الاتفاق عربستان، لخویا قطر و پاختاکور ازبکستان می‌رود.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر