jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۵۳۷۲۸۳ ۱۴ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۹:۳۲

معاون سیما درباره برگزاری مناظره‌های انتخاباتی در تلویزیون گفت: ابعاد مختلف مناظره‌ها در صداوسیما بررسی شده و رسانه ملی آماده است تا برنامه‌های گسترده‌ای برای انتخابات داشته باشد.

تدارک تلویزیون برای برگزاری مناظره‌های انتخاباتی

علی دارابی در گفت‌وگو با ایسنا تاکید کرد: برنامه‌ریزی در سازمان صداوسیما برای برگزاری مناظره‌ها انجام شده است، اما برگزاری مناظره‌ها منوط به تصمیم‌های ستادی است که نمایندگان وزارت کشور،‌ دادستانی،‌ شورای نگهبان و صداوسیما در آن عضو هستند.

معاون سیما ادامه داد: این شورا باید در مورد نحوه مناظره‌ها تصمیم‌گیری کند، اما ابعاد مختلف مناظره‌ها در صداوسیما بررسی شده و رسانه ملی آماده است تا برنامه‌های گسترده‌ای برای انتخابات داشته باشد.

او در پایان تاکید کرد که همه شبکه‌های تلویزیون به نوعی درگیر برنامه‌های انتخاباتی خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر