jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۳۴۳۶۸   ۱۱ آذر ۱۳۹۱  |  ۱۰:۴۸

جام باشگاه‌های غرب‌‌آسیا

طلا و نقره برای دانشگاه آزاد

تیم شمشیربازی دانشگاه آزاد در نخستین تجربه خود در جام باشگاه‌های غرب‌‌آسیا صاحب یک نشان طلا و یک نقره شد.

طلا و نقره برای دانشگاه آزادبه گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، تیم اسلحه سابر دانشگاه ازاد با ترکیب مجتبی عابدینی، حمیدرضا طاهرخانی و محمد فتوحی به میزبانی از کشورمان در اولین دوره رقابت های شمشیربازی جام باشگاه‌های غرب آسیا شرکت کرده بود که در پایان عنوان قهرمانی و مدال طلای تیمی را از آن خود کرد.
همچنین تیم اسلحه اپه دانشگاه آزاد با ترکیب طاهر عاشوری، محمدعلی کیهانی و محمد اسماعیلی به مصاف حریفان خود رفت و موفق شد در میان 8 تیم به عنوان نایب قهرمانی این دوره از رقابت ها دست یابد و صاحب نشان نقره تیمی شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر