jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۵۲۴۰۲۶   ۳۰ آذر ۱۳۹۱  |  ۱۴:۰۶

یاران رونالدو در بازی خیریه شب گذشته توانستند یاران زین الدین زیدان را از پیش روی بردارند.

در بازی خیریه‌ای که شب گذشته در برزیل میان «یاران رونالدو» و «یاران زیدان» برگزار شد، یاران رونالدو توانستند با پیروزی سه بر دو برابر یاران زیدان، انتقام شکست سه بر صفر در فینال جام جهانی 98 را بگیرد.

در این دیدار که با قضاوت پیرلوئیجی کولینا داور مشهور بازنشسته ایتالیایی برگزار شد، ابتدا نیمار پدیده فوتبال برزیل موفق شد یاران رونالدو را پیش اندازد، اما در ادامه فالکائو، فوتسالیست مشهور برزیلی کار را به تساوی کشاند.

در ادامه، «کاکا فریرا» یک بار دیگر تیم رونالدو را پیش انداخت سپس «زین الدین زیدان» یک بار دیگر بازی را به تساوی کشاند اما در دقایق پایانی مسابقه «لئوناردو دامیائو» گل سوم و پیروزی بخش یاران رونالدو را به ثمر رساند.

در تیم رونالدو بازیکنانی نظیر زیکو ، مارکوس کوفو، روبرتو کارلوس، روماریو ، نیمار، ببه‌تو، دنیلسون، زینهو، جونینهو، ویلیام، روکه جونیور حضور داشتند که هدایت آن را کارلوس آلبرتو پریرا، سرمربی سابق برزیل جام جهانی 2006 برعهده داشت.

در تیم زیدان نیز که هدایت آن را لوئیس فیلیپه اسکولاری بر عهده داشت بازیکنانی نظیر بیتور وایا، فرناندو هیرو، میشل ساگادو، فرناندو کوتو، کارلوس رامارا، هیده توشی ناکاتا، دل کو، فالکائو، هالک و کریستین کارمبو و خوآن رومن ریکلمه حضور داشتند.

قرار است عواید حاصل از این دیدار به کودکان بی‌بضاعت برزیلی و آفریقایی اهدا شود. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر