jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۵۰۷۳۶۲   ۱۶ مهر ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۸

مدیرکل درآمد حق بیمه سازمان تامین اجتماعی از تغییر نحوه خرید بیمه خدمت سربازی خبر داد و گفت: در صورتی که فرد قبل از خدمت سربازی، بیمه ‌شده تامین اجتماعی باشد و بعد از خدمت دوباره نسبت به بیمه‌پردازی به سازمان تامین اجتماعی اقدام کند، بدون پرداخت هزینه‌ای، بیمه خدمت سربازی به عنوان سابقه وی محسوب می‌شود.

محمدحسن زدا در گفت‌وگو با فارس افزود: اگر فردی قبل از خدمت سربازی بیمه نداشته باشد، می‌تواند بعد از پایان خدمت سربازی نسبت به خرید بیمه سربازی اقدام کند.

زدا با اشاره به این که خرید قسطی بیمه سربازی به دلیل برخی از مشکلات انجام نمی‌شود، تصریح کرد: هر فردی که قبل از خدمت سربازی بیمه‌ شده تامین اجتماعی نبوده، می‌تواند پس از خدمت مدت زمان بیمه‌پردازی را خریداری کند.

به گفته مدیرکل درآمد حق بیمه سازمان تامین اجتماعی، متقاضیان برای بهره‌مندی از این تسهیلات می‌توانند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی که در آن بیمه‌پرداز هستند، فرم درخواست احتساب سوابق مدت خدمت نظام وظیفه را تکمیل کنند تا امکان اقدامات بعدی برای آنها فراهم شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر