jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۴۹۵۹۶۷   ۲۷ مرداد ۱۳۹۱  |  ۲۰:۲۳

فعالیت پرسپولیس در وزنه‌برداری و کشتی

مذاکره رویانیان با قویترین مرد جهان

باشگاه پرسپولیس قصد دارد در کنار تیم فوتبال این باشگاه، در دو رشته کشتی و وزنه برداری نیز تیمداری کند.

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان که پنجشنبه شب به مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران تیم وزنه برداری دعوت شده بود در حاشیه این مراسم با حسین رضازاده رئبس فدراسیون وزنه برداری به منظور حضور مقتدارنه در لیگ وزنه برداری گفت و گو کرد.

رویانیان در این مذاکرات آمادگی باشگاه پرسپولیس به منظور حضور تیمی با عنوان پرسپولیس را در رقابت‌های لیگ برتر اعلام کرد که با استقبال ویژه رضازاده همراه شد. مدیر عامل باشگاه پرسپولیس همچنین آمادگی این باشگاه برای جذب بهداد سلیمی قویترین مرد جهان را اعلام کرد.

در حال حاضر مذاکرات برای تشکیل تیم وزنه برداری پرسپولیس و حضور آن در رقابت های لیگ برتر این رشته ادامه دارد. البته مدیر عامل این باشگاه قصد دارد در رشته کشتی نیز تیم پرسپولیس را تشکیل دهد و راهی رقابتهای لیگ برتر کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر