jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۸۸۹۰ ۲۸ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۱۰

سارقان طلا که پس از سرقت، محل را به آتش کشیده بودند از سوی ماموران پلیس آگاهی شهرستان تربت جام خراسان رضوی به دام قانون افتادند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره آتش سوزی مشکوک، ماموران به محل اعزام و پس از اطفای حریق توسط ماموران آتش نشانی،در بازرسی و تحقیقات میدانی متوجه شدند طلاهای مالک به سرقت رفته و آتش‌سوزی نیز عمدی بوده است.

ماموران با تحقیقات گسترده و اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند دو متهم مرد را در این ارتباط دستگیر کنند.

متهمان در بازجویی به سرقت طلا به ارزش حدود 300 میلیون ریال از منزل شاکی اعتراف کردند و گفتند: با نقشه قبلی طلاها را دزدیدیم و برای رد گم کردن و اخلال در روند پیگیری پرونده، منزل را به آتش کشیدیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر