jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۷۸۲۳ ۲۴ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۱۰

این 2زن به بهانه فالگیری وارد خانه زنان شده و با ایجاد درگیری، جواهرات آنها را می ربودند

2 زن رمال در کمین زنان سالخورده

دو زن شیاد که به بهانه فالگیری و رمالی، طلا و جواهرات مشتریان خود را سرقت می‌کردند، در دو عملیات جداگانه از سوی ماموران انتظامی شهر اصفهان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمدعلی بختیاری، فرمانده انتظامی اصفهان با اعلام این خبر گفت: در پی چند فقره سرقت طلا و پول زنان سالخورده به شیوه رمالی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 13 این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در حالی که تحقیق در این زمینه ادامه داشت، ماموران کلانتری با اطلاع از وقوع یک درگیری، در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی اصفهان خاطرنشان کرد: در بررسی‌های اولیه معلوم شد زنی به بهانه رمالی وارد یک منزل مسکونی شده و پس از ایجاد درگیری، قصد ربودن طلاهای زن سالخورده‌ای را داشته که با حضور بموقع پلیس دستگیر شده است.

این مقام انتظامی با بیان این‌که زن دستگیر شده همان سارق تحت تعقیب بود، افزود: متهم به نام عفت در بازجویی‌ به چند فقره سرقت با همین شیوه اعتراف و عنوان کرد در ساعات خلوت روز در کوچه‌ها پرسه می‌زده و طعمه‌های خود را که زنان سالخورده بودند، شناسایی می‌کرده و به بهانه رمالی و فالگیری، وارد خانه‌شان شده و با ایجاد درگیری و تهدید، طلاهای آنها را سرقت می‌کرده است.

دستگیری دومین متهم

وی از دستگیری سارق دیگری که به همین شیوه از زنان کهنسال تحت عنوان فالگیر سرقت می‌کرد، در عملیاتی جداگانه توسط ماموران پاسگاه دشتی خبر داد و افزود: در این مورد نیز متهم با ایجاد درگیری و تهدید زنان سالخورده، طلاهای آنان را سرقت می‌کرد.

سرهنگ بختیاری در پایان با بیان این‌که متهمان همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، به شهروندان هشدار داد: از اعتماد به افراد شیاد و سودجو بپرهیزند؛ چراکه این افراد با انگیزه‌هایی چون اخاذی، سرقت و کلاهبرداری، طعمه‌های خود را شناسایی کرده و برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ ترفندی کوتاهی نمی‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر