jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۷۸۲۳   ۲۴ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۱۰

این 2زن به بهانه فالگیری وارد خانه زنان شده و با ایجاد درگیری، جواهرات آنها را می ربودند

2 زن رمال در کمین زنان سالخورده

دو زن شیاد که به بهانه فالگیری و رمالی، طلا و جواهرات مشتریان خود را سرقت می‌کردند، در دو عملیات جداگانه از سوی ماموران انتظامی شهر اصفهان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمدعلی بختیاری، فرمانده انتظامی اصفهان با اعلام این خبر گفت: در پی چند فقره سرقت طلا و پول زنان سالخورده به شیوه رمالی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 13 این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در حالی که تحقیق در این زمینه ادامه داشت، ماموران کلانتری با اطلاع از وقوع یک درگیری، در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی اصفهان خاطرنشان کرد: در بررسی‌های اولیه معلوم شد زنی به بهانه رمالی وارد یک منزل مسکونی شده و پس از ایجاد درگیری، قصد ربودن طلاهای زن سالخورده‌ای را داشته که با حضور بموقع پلیس دستگیر شده است.

این مقام انتظامی با بیان این‌که زن دستگیر شده همان سارق تحت تعقیب بود، افزود: متهم به نام عفت در بازجویی‌ به چند فقره سرقت با همین شیوه اعتراف و عنوان کرد در ساعات خلوت روز در کوچه‌ها پرسه می‌زده و طعمه‌های خود را که زنان سالخورده بودند، شناسایی می‌کرده و به بهانه رمالی و فالگیری، وارد خانه‌شان شده و با ایجاد درگیری و تهدید، طلاهای آنها را سرقت می‌کرده است.

دستگیری دومین متهم

وی از دستگیری سارق دیگری که به همین شیوه از زنان کهنسال تحت عنوان فالگیر سرقت می‌کرد، در عملیاتی جداگانه توسط ماموران پاسگاه دشتی خبر داد و افزود: در این مورد نیز متهم با ایجاد درگیری و تهدید زنان سالخورده، طلاهای آنان را سرقت می‌کرد.

سرهنگ بختیاری در پایان با بیان این‌که متهمان همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، به شهروندان هشدار داد: از اعتماد به افراد شیاد و سودجو بپرهیزند؛ چراکه این افراد با انگیزه‌هایی چون اخاذی، سرقت و کلاهبرداری، طعمه‌های خود را شناسایی کرده و برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ ترفندی کوتاهی نمی‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر