jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۴۸۷۰۴۹ ۲۳ تير ۱۳۹۱  |  ۱۳:۱۳

فرمانده نیروی زمینی ارتش خبر داد:

رزمایش مشترک ارتش و سپاه

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: رزمایش مشترک نیروی زمینی ارتش و سپاه پاسداران در فصل پاییز (مهر یا آبان ماه) سال جاری در اصفهان برگزار می شود.

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان گفت: رزمایش تخصصی هوابرد به صورت مشترک با حضور یگان های ارتش و سپاه در اصفهان انجام می شود.

وی با بیان این که رزمایش های مشترک ارتش و سپاه در نیمه دوم سال جاری در منطقه جنوب شرق کشور برگزار می شود، خاطرنشان کرد: موضوع برگزاری رزمایش مشترک به حدی مورد استقبال قرار گرفته است که ستادکل نیروهای مسلح پیشنهاد برگزاری دو یا سه رزمایش مشترک را داده است که برای انجام هماهنگی، جلساتی بین فرماندهان ارتش و سپاه برگزار شده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: سپاه و ارتش در بسیاری از طرح ها با هم همکاری می کنند و این دو نیرو در نظر دارند با انجام رزمایش های مشترک همانند دوران دفاع مقدس از اقتدار کشور حمایت کنند. (ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

ضرورت واکنش کوبنده ایران

ضرورت واکنش کوبنده ایران

رژیم صهیونیستی در گذشته اعلام کرده بود قصد ترور یکی از دانشمندان و چهره‌های تاثیرگذار علمی کشورمان را دارد، بنابراین چنین تروری از قبل در برنامه موساد بوده است.

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر