jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۶۴۶۵ ۱۸ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۷

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، مس، پیکان، صبا، صنعت نفت و راه‌آهن به عنوان تیم‌های بدهکاری نام برد که حق حضور در لیگ امسال را نخواهند داشت.

اسماعیل حسن‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضع باشگاه‌های بدهکار و این‌که کمیته انضباطی در برخورد قاطع با تیم‌های لیگ برتری بدهکار چقدر می‌تواند آزادانه عمل کند، عنوان کرد: خوشبختانه در این زمینه رئیس و اعضای هیات رئیسه فدراسیون از کمیته انضباطی خواسته‌اند تا در این زمینه سختگیری کنیم و ما هم قصد داریم در احکام انضباطی احتمالی که صادر خواهیم کرد، اجازه فعالیت باشگاه‌های بدهکار را در لیگ برتر ندهیم.

وی افزود: تا جایی که می‌دانم طبق زمانی که پیش از این سازمان لیگ به باشگاه‌ها اعلام کرده بود، آخرین مهلت باشگاه‌های بدهکار برای تسویه حساب با شاکیان و تعیین تکلیف درباره بدهی‌های انضباطی که هر کدام احکام جداگانه دارد، پایان مهلت نقل و انتقالات (بیست و دوم تیر) است و در غیر این صورت اقدام قضایی لازم در قبال آنها صورت می‌گیرد.اکنون 40 باشگاه در رده‌های مختلف بدهکارند و تا زمان تعیین تکلیف درباره بدهی‌هایشان هیچ‌کدام نمی‌توانند در لیگ‌های مربوط به خودشان بازی کنند. در این میان به گفته رئیس کمیته انضباطی، علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال تنها شخصی است که می‌تواند مانع اجرای دستورالعمل‌های کمیته انضباطی شود؛ استثنایی که می‌تواند به تیم‌های بدهکار لیگ برتر کمک کند.

پرسپولیس در صدر بدهکاران

روز گذشته جمشید زارع، قائم مقام باشگاه پرسپولیس در واکنش به صحبت‌های رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: پرسپولیس 18 میلیارد تومان بدهی دارد، اما بهتر بود حسن‌زاده موضوع راه ندادن تیم‌های بدهکار به لیگ برتر را زودتر مطرح می‌کرد تا در آستانه آغاز لیگ استرس به جان مدیران نیفتد.وی افزود: ما فهرست بدهی‌هایمان را با جزئیات شامل نام طلبکاران، تاریخ طلب و علت طلب در اختیار وزیر ورزش قرار داده‌ایم و رویانیان هم در حال پیگیری این قضیه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر