jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۶۴۵۱ ۱۸ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۳

پس از ساماندهی پرونده‌های متقاضیان انفرادی و تعاونی‌های مسکن مهر پرند، ثبت‌نام مجدد از مردادماه آغاز می‌شود.

سعید صابونی ، مدیرعامل شهر جدید پرند در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که به‌رغم تمدید مهلت تعاونی‌ها برای ارسال پرونده‌ متقاضیان هنوز 7000 پرونده جمع‌آوری نشده است، اظهار کرد: زمان جمع‌آوری پرونده‌ها در مرحله اول تا پانزدهم اردیبهشت، مرحله دوم تا سی‌ام خرداد و مرحله آخر نیز تا ده خرداد بوده است، ولی همچنان 7000 پرونده از تعاونی‌ها مانده است. وی افزود: برای رسیدگی به تقاضاهای انفرادی و تعاونی‌ها ثبت‌نام‌ها را متوقف کرده‌ایم تا پرونده‌های قبلی ساماندهی شود. صابونی با بیان این که بعد از ساماندهی این پرونده‌ها تا آخر شهریورماه سال‌جاری هفت تا ده هزار واحد ثبت‌نام در پرند انجام می‌گیرد، تصریح کرد: تا پایان سال‌جاری تمام واحدهای مسکن مهر پرند آماده تحویل متقاضیان داده می‌شود.

این گزارش حاکی است بنا بر اعلام مسئولان سازمان راه و شهرسازی تهران ثبت‌نام مسکن مهر پردیس نیز که از شانزدهم خرداد آغاز و قرار بود به مدت یک ماه انجام شود با پایان یافتن مهلت تمدید شد و ثبت‌نام تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر