jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۶۳۹۵ ۱۸ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۱۰

عامل قتل هولناک دختر جوان در خیابان گاندی عصر دیروز با انتقال به محل حادثه، صحنه جنایت را بازسازی کرد.

به گزارش جام‌جم، دارا عصر دیروز به محل جنایت در خیابان هشتم گاندی منتقل شد و در حضور بازپرس جنایی تهران و کارآگاهان پلیس آگاهی، صحنه جنایت را بازسازی و ابراز پشیمانی کرد.

دارا عامل جنایت چهارم اردیبهشت به بهانه پارک خودروی 206 قربانی پشت فرمان نشست و در اقدامی جنون‌آمیز با رد شدن از روی دختر جوان، او را به قتل رساند و خودرویش را سرقت کرد.

او سپس با همدستی یکی از دوستانش با این خودرو سراغ عابری رفته و تلفن همراه او را سرقت کردند. متهم جوان پس از دستگیری با اعتراف به این جنایت گفت: روز حادثه قصد ملاقات دختر مورد علاقه‌ام را داشتم. قبل از حادثه شیشه مصرف کرده بودم و وقتی پشت فرمان نشستم به فکر سرقت افتادم و دختر جوان را کشتم. بعد همراه دختر مورد علاقه ام به دماوند رفتیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر