jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۸۵۹۰۲   ۱۸ تير ۱۳۹۱  |  ۱۶:۰۶

آتش نشانان تهرانی با رسیدن در کوتاهترین زمان ممکن به محل آتش سوزی ها و دیگر حوادثی که در 24 ساعت گذشته در کلانشهر تهران رخ داد، موفق شدند 35 شهروند را که گرفتار حادثه شده بودند، نجات دهند.

به گزارش روز یکشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه 125، در این مدت، 110 آتش سوزی از جمله آتش سوزی در 13 واحد مسکونی، 9 دستگاه وسیله نقلیه، دو انبار و یک واحد تجاری در تهران رخ داد که آتش نشانان با حضور به موقع همه این آتش سوزی ها را مهار و خاموش کردند.

آتش نشانان همچنین عملیات امداد و نجات را در 96 حادثه گوناگون دیگر از جمله 13 حادثه آسانسور، هفت حادثه رانندگی، هفت حادثه گرفتار شدن افراد در اماکن مختلف، شش حادثه نشت گاز، سه حادثه گیر کردن حلقه انگشتری در انگشت و دو حادثه نشت آب در منازل انجام دادند.

در جریان آتش سوزی ها و حوادث رخ داده در این مدت، یک نفر جان خود را از دست داد و 13 نفر آسیب دیدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر