Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۲۹۳۱ ۰۳ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۱۰

چاقی پدر کانادایی باعث شد تا حضانت دو فرزندش از او گرفته شود. پزشکان کانادایی پس از بررسی شرایط این پدر، از دادگاه درخواست کردند صلاحیت نگهداری فرزندانش از او گرفته شود. پزشکان معتقد بودند چاقی این پدر و برنامه‌های رژیمی‌اش برای کاهش وزن، انرژی لازم را از او گرفته و قادر به کنترل فرزندانش نخواهد بود.

این پدر 38 ساله که 163 کیلوگرم وزن دارد، برای نگهداری فرزندانش تلاش بسیاری کرد اما تشخیص پزشکان بر رای دادگاه تاثیر گذاشت و باعث شد صلاحیت نگهداری از فرزندانش، از او گرفته شود. به گزارش روزنامه دیلی‌میل، این مرد که نامی از او منتشر نشده است، گفت: واقعا باور نمی‌کنم که قاضی مرا چاق خطاب می‌کند. وزن من خیلی بالا نیست که در وظایف پدری‌ام خللی ایجاد کند. من می‌توانم یک پدر خوب باشم. / ایسنا

واژگونی قایق پناهندگان 80 ناپدید برجا گذاشت

در پی واژگونی یک فروند قایق حامل 200 پناهنده در آب‌های مرزی اندونزی و استرالیا 80 نفر ناپدید شدند.

به گفته مقامات امدادرسان اندونزی، چند قایق برای نجات سرنشینان این قایق که در جزیره دورافتاده «کریمس» در استرالیا واژگون شده‌ است، اعزام شده‌اند.

مقامات داخلی اندونزی تاکنون کشته‌شدن سه نفر و ناپدید شدن 80 نفر دیگر از سرنشینان این قایق را تائید کرده‌اند. سخنگوی امنیت دریایی استرالیا با بیان این‌که با همکاری نیروهای امداد ونجات اندونزی تاکنون 110 نفر از لاشه این قایق نجات یافته‌‌اند، اعلام کرد: مطمئن هستیم که تعداد بیشتری از سرنشینان این قایق نجات خواهند یافت. / ایسنا

سقوط هواپیمای اندونزی 11 قربانی گرفت

در پی سقوط یک فروند هواپیمای نیروی هوایی اندونزی و برخورد آن با چند ساختمان مسکونی تاکنون 11 نفر جان خود را از دست داده‌اند.

بنابر اعلام مقامات داخلی اندونزی، هفت نفر از کشته‌شدگان این حادثه از سرنشینان این هواپیما و بقیه نیز از ساکنان ساختمان‌های مسکونی بوده‌اند. هواپیمای فوکر 27 این کشور روز گذشته هنگام پرواز آموزشی در شرق جاکارتا پایتخت اندونزی دچار حادثه شد و پس از برخورد با ساختمان‌های مسکونی، آتش گرفت.رسانه‌های داخلی اندونزی با بیان این‌که در این حادثه 11 نفر دیگر نیز مجروح شده‌اند، اعلام کردند: در پی سقوط این هواپیما، آتشی با ارتفاع چند متر به آسمان شعله کشید و ابری غلیظ محیط اطراف را فرا گرفت. به گفته شاهدان حادثه، ساکنان ساختمان‌ها تنها فریاد می‌کشیدند و به دنبال راهی برای خروج از خانه‌هایشان بودند. به گزارش آسوشیتدپرس، به گفته سخنگوی نیروی‌هوایی اندونزی، بدنه هواپیما پس از برخورد با ساختمان‌های مسکونی دو قسمت شد و به زمین افتاد./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر