jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۸۲۳۹ ۲۵ شهريور ۱۳۸۳  |  ۲۳:۰۸

دوقلوهای به هم چسبیده ای این بار با قلب مشترک در تهران متولد شده اند.


به گزارش خبرگزاری ایسنا ، این دوقلوهای پسر بعد از گذشت 9 ماه ، 3 روز پیش با یک قلب مشترک ، 4 دست و پا و سرهای کاملا جدا متولد شده و در بیمارستان قلب شهید رجایی بستری هستند. یکی از کارشناسان پرستاری بخش M.I.C.U.P بیمارستان قلب شهید رجایی در گفتگو با خبرگزاری ایسنا با اعلام این خبر افزود: این دوقلوها فرزندان اول زوجین 32 ساله ای هستند که چندین سال برای درمان ناباروری تحت درمان قرار گرفته اند. وی با بیان این که براساس معاینات و آزمایش های اولیه ، پی به وجود قلب مشترک در این دوقلوها برده شد، گفت : این دوقلوها دارای 4 دست و پا بوده و سرها کاملا جدا هستند ولی هنوز اطلاعاتی در ارتباط با اشتراک در سایر اندام ها وجود ندارد. وی با بیان این که این نوزادان در حال حاضر در انکوباتور تحت مراقبت هستند ، اظهار کرد: در صورت تحت فشار قرار گرفتن یکی از آنها ، تنفس آنها مختل می شود ولی در عین حال سایر اقدامات تشخیصی نظیر سی تی اسکن در حال انجام است تا اطلاعات بیشتری از وضعیت عمومی آنها حاصل شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر