jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۵۲۳۸۸   ۲۸ دی ۱۳۹۰  |  ۱۷:۴۸

مرد بی‌رحمی که پس از درخواست طلاق همسرش او را با ضربات محکم دسته جاروبرقی از پا در آورده بود، دادگاهی شد.

«استفن هوتسون» 45 ساله زمانی که «جولیا» پس از جدال لفظی با او درخواست جدایی کرد با استفاده از دسته جاروبرقی بزرگی که در نزدیکی او بود دست‌کم 10 ضربه به سر و گردن همسرش وارد کرد و سبب مرگش شد.

استفن که پس از این اقدام خودش با پلیس تماس گرفت و به اقدامش اعتراف کرد مدعی است تصور نمی‌کرده ضربات یک جاروبرقی بتواند سبب مرگ زنی شود که ورزشکار بوده و بنیه قوی داشته است.

هیات منصفه دادگاه لس‌آنجلس، تا 2 جلسه دیگر رای خود را در مورد قتل بی‌رحمانه جولیا که پرستار بود و 3 بار پرونده همسر آزاری نزد پلیس داشت، اعلام خواهد کرد.(رویترز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر