نشست هم‌اندیشی ستاد کنگره شهدای تبلیغات لشکر ثارالله در دوران دفاع مقدس، در محل دفتر مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان برگزار شد.
کد خبر: ۴۵۰۵۸۰

حجت‌الاسلام سیدجواد موسوی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان در این نشست نقش نیروهای تبلیغات در دوران دفاع مقدس را در پیروزی‌ها بسیار مؤثر دانست.

وی برگزاری کنگره شهدا را بسیار ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: باید کاری در خور شأن و منزلت شهدای این حوزه انجام شود و در این مسیر باید از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود نهایت بهره‌برداری را به عمل آورد.

با بررسی نقش فرهنگ تبلیغات در جبهه می‌توان گفت که تبلیغات مانند چاشنی مهمی عمل می‌کرد که نتیجه آن خروجی موفقیت‌آمیز بسیاری از عملیات‌ها بود.

حجت‌الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: باید نقش قرآن، نهج‌البلاغه، مفاتیح الجنان و تاریخ اسلام را در تبلیغات دوران دفاع مقدس مورد کنکاش قرار داد و با توجه به شرایط روز از آن بهره‌برداری کرد.

وی بر انجام یک کار قوی و شاخص پیرامون شهدای تبلیغات تاکید کرد و گفت: با زمان‌بندی مناسب و بهره‌مندی از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود، کاری در خور شأن شهدای تبلیغات انجام شود.

در ادامه نشست، حجت‌الاسلام دکتر علی عربپور مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله و رئیس شورای سیاست گذاری کنگره شهدای تبلیغات، در سخنانی بر نوآوری در محتوا و صحنه چینی مراسم تاکید کرد و گفت: کار فرهنگی برای شهدا باید وزین و سنگین باشد و در اجرا از ایده و فکر نو بهره جست. (ایسنا)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها