jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۴۸۲۵۶   ۰۷ دی ۱۳۹۰  |  ۱۰:۵۷

در جریان درگیری با اشراری که از مرز زابل قصد ورود به کشور را داشتند 137 کیلو گرم مواد مخدر کشف شد.

به گزارش روز چهارشنبه جام جم آنلاین به نقل پایگاه اطلاع رسانی پلیس، امیر «احمد گراوند» در مورد جزییات درگیری های روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری ماموران مرزبانی با اشرار اظهار داشت: عده ای از اشرار از هنگ مرزی زابل قصد ورود به کشور را داشتند که ماموران مرزبانی متوجه موضوع شده و در یک درگیری مسلحانه سه نفر از آنها را به هلاکت رسانده و دو نفر نیز مجروح شدند. ضمن اینکه اشرار با باقی گذاشتن 137 کیلو گرم مواد مخدر و یک جسد به داخل خاک افغانستان گریختند.

جانشین فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از کشف بیش از هزار فشنگ «گرینف» و خودرو از اشرار در مرز سراوان خبر داد و افزود: ماموران در درگیری مسلحانه دیگری در مرز سراوان از ورود سه خودروی اشرار به کشور جلوگیری کردند.

وی از درگیری دیگر با اشرار در نوار مرزی نهبندان خبر داد و تاکید کرد: در این درگیری شش فرد مسلح که با دو دستگاه موتورسیکلت قصد ورود غیرمجاز به کشور را داشتند با اقدامات پیشگیرانه ماموران مرزبانی تعدادی از آنها به هلاکت رسیده و تعدادی نیز به افغانستان متواری شدند.

گراوند با اشاره به کشف سلاح جنگی در غرب کشور گفت:ماموران مرزبانی با انجام اقدامات اطلاعاتی از ورود محموله سلاح جنگی از طریق نوار مرزی غرب کشور باخبر شدند. بلافاصله باانجام اقدامات عملیاتی نیروهای مرزبانی روز گذشته قاچاقچیان سلاح را در نهر عنبر آباد دهلران شناسایی کردند و با آنها درگیر شدند. افراد شرور هنگامیکه آتش نیروهای مرزبانی را سنگین دیدند با جا گذاشتن مقادیری سلاح به داخل کشور عراق متواری شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر