jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۵۵۶۵   ۲۱ آذر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۸

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران از آغاز پنجمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس در این دانشگاه خبر داد و گفت: داوطلبان دارای مدرک در رشته‌های علوم پزشکی، علوم تجربی و علوم ریاضی و فنی می‌توانند در این دوره از پذیرش پزشکی شرکت کنند.

محمد جلیلی در گفت‌وگو با مهر افزود: ثبت نام برای پنجمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی با این شیوه در دانشگاه علوم پزشکی تهران از نیمه آذر آغاز و شرایط ثبت‌نام بزودی از سوی دانشگاه اعلام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: شرایط ثبت‌نام و شرکت در این دوره همچون سال گذشته خواهد بود و تغییری در این زمینه نخواهیم داشت و همچون 2 دوره گذشته فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی رشته‌های علوم پزشکی، علوم تجربی و فنی و مهندسی می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران یادآور شد: حداکثر سن برای خانم‌ها 25 سال تمام در زمان ثبت‌نام و برای آقایان که خدمت نظام وظیفه را گذرانده‌اند 27 سال تمام در زمان ثبت‌نام تعیین شده است و متقاضیان باید دارای معدل دوره دیپلم بالاتر از 18 و معدل دوره کارشناسی بالاتر از 16 باشند. وی اظهار کرد: آزمون ورودی به این دوره همچون سال گذشته از مباحث در حد علوم پایه خواهد بود و در اسفند برگزار می‌شود.

دانشگاه علوم پزشکی تهران هدف جذب دانشجوی پزشکی به این شیوه را جذب فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی سایر رشته‌ها با توانمندی‌های بالا در رشته پزشکی اعلام کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر