jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۴۴۱۴۷۳   ۰۱ آذر ۱۳۹۰  |  ۱۲:۳۸

نمایندگان مجلس با رأی به دو فوریت طرح لغو طرح استفساریه تبصره 3 مواد 71 و 117 قانون مدیریت خدمات کشوری برای حذف مصوبه هفته گذشته خود درباره حقوق مقامات سیاسی موافقت کردند.

به گزارش جام جم آنلاین نمایندگان مجلس دو فوریت طرح  لغو استفساریه تبصره 3 مواد 71 و 117 قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب 1386 را در جلسه سه شنبه در دستور کار داشتند.

این طرح که با 24 امضاء تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده بود،پس از استماع سخنان موافق و مخالف با دو فوریت این طرح، با 137 رأی موافق، 26 رأی مخالف و 20 رأی ممتنع از 195 نماینده حاضر با دو فوریت این طرح موافقت کردند.

پیش از بررسی این طرح دو فوریت طرح حذف تبصره 3 ماده 71 قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب 1386 در دستور کار نمایندگان مجلس قرار داشت که نمایندگان مجلس در نهایت با دو فوریت و یک فوریت آن مخالفت کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر