jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۳۲۷۴۴   ۱۱ مهر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

پس از برگزاری محاکمه مجدد مجید، عامل اسیدپاشی به آمنه، قاضی برای تعیین میزان دیه چشمان آمنه،‌ دستور داد پرونده به دادسرا برگردد. به گزارش فارس، جلسه محاکمه مجید، عامل اسیدپاشی به آمنه بهرامی صبح دیروز در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی نورالله عزیزمحمدی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که بدون حضور آمنه بهرامی برگزار شد، مجید که حال روحی مساعدی نداشت با بیان این‌که بسیار پشیمان هستم، گفت: دیه را قطعا پرداخت خواهم کرد.

مجید در پاسخ به این سوال قاضی که حالا که از قصاص چشم رهایی یافتی چه احساسی داری، قدری سکوت کرد و فقط به این نکته تأکید کرد که پشیمان هستم.

در پایان این جلسه کوتاه، قاضی عزیزمحمدی به خاطر این‌که آمنه درخواست دریافت دیه چشمانش را کرده بود، دستور داد پرونده به دادسرای جنایی برگردد تا کارشناسان میزان دیه را تعیین کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر