jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۴۱۵۱۸۲   ۲۱ تير ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۵

به دلیل رفتار نامناسب دروازه‌بان استقلال

رسانه‌های ‌خبری رحمتی را تحریم کردند

چندخبرگزاری و شبکه تلویزیونی نشست خبری روز چهارشنبه - 22 تیرماه - سید مهدی رحمتی را به دلیل رفتار نامناسبش تحریم کردند.

به گزارش فارس، مهدی رحمتی امروز و پس از کش‌وقوس‌های فراوان با عقد قرارداد یک ساله رسما به استقلال پیوست.

از ساعت‌ها قبل از عقد قرارداد خبرنگاران برای پوشش این مراسم و اطلاع‌رسانی به هوادارانی که منتظر شنیدن صحبت‌های رحمتی بودند در محل باشگاه استقلال و هیئت فوتبال حضور یافتند اما رحمتی در پاسخ به سؤالات بی‌شمار خبرنگاران که نمایندگان افکار عمومی هستند فقط به این جمله " فردا پاسخ سؤالات را می‌دهم " بسنده کرد.

این در حالی بود که هواداران استقلال منتظر پاسخگویی رحمتی در این باره بودند اما دروازه‌بان جدید استقلال با بی‌توجهی به این مسائل همه چیز را به فردا موکول کرد در حالی پاسخگویی به چند سؤال کار چندان سختی نیست. خبرنگاران رسانه‌های مختلف به احترام باشگاه استقلال و میلیون‌ها هوادار قصد داشتند با پوشش صحبت‌های رحمتی سخنان وی را بازتاب دهند که با امتناع این ‌دروازه‌بان مواجه شدند.

در راستای برخورد نامناسب مهدی رحمتی با خبرنگاران، خبرگزاری‌های فارس، مهر، ایسنا، ایرنا، برنا، پانا، نسیم، شبکه خبر و باشگاه خبرنگاران در نشست خبری فردای مهدی رحمتی شرکت نمی‌کنند.

این خبرگزاری‌ها و شبکه‌های تلویزیونی معتقد هستند اهمیت به یک بازیکن و حضور در نشست خبری برای یک بازیکن نمونه بارز بازیکن سالاری است و به همین دلیل حضور در این نشست را تحریم کردند. 
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر