jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۵۱۴۲ ۱۹ تير ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۳

افزایش سهمیه بنزین برخی از تاکسی‌داران که وعده انجام آن خرداد ماه داده شده بود، بزودی اعمال می‌شود.به گزارش ایسنا، تاکسی‌داران مناطق گرمسیری اولین گروه هستند که سهمیه بنزین آنها به علت استفاده از کولر به دلیل گرم بودن هوا و در نتیجه آن مصرف بالای بنزین، افزایش خواهد یافت. سهمیه مناطق که به دستور رئیس‌جمهور قرار بود از اول خرداد و با شروع فصل گرما به افراد مورد نظر اختصاص یابد، 2 ماه تاخیر داشت، که به گفته محمد رویانیان، رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت، آماده نبودن سامانه شرکت نفت دلیل اجرایی نشدن این سهمیه با شروع فصل تابستان بود.

پیشتر، جلیل سالاری ،مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در مورد سهمیه بنزین مناطق گرمسیری با اظهار این که پرداخت سهمیه بنزین منطقه‌ای در دستور کار ستاد سوخت بوده، ولی هنوز زمان پرداخت آن مشخص نشده است، خاطرنشان کرده بود که در صورت آماده شدن چنین دستوری، این موضوع به ما ابلاغ خواهد شد. ضمن این که به موازات آماده شدن دستور این کار، شرایط سامانه پرداخت سوخت متناسب با چنین سهمیه‌ای فراهم می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر