jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۹۷۵ ۲۵ خرداد ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

اتفاق شیرین این هفته را کارآگاهان پلیس آگاهی استان کرمانشاه رقم زدند. آنها نوزادی را که در همان روزهای ابتدایی تولد از بیمارستان ربوده شده بود، بعد از حدود یک ماه پیدا کردند و به خانواده‌اش تحویل دادند. این حادثه روز 13 اردیبهشت رخ داد و ماموران باخبر شدند یک نوزاد پسر از بیمارستان ربوده شده است. ماموران وقتی تحقیقات را در این رابطه آغاز کردند، فهمیدند پیش از حادثه زن و مردی سوار بر یک پراید به آنجا مراجعه کرده و سوالات مشکوکی از نگهبان پرسیده بودند.

از آنجا که شماره پلاک این خودرو توسط نگهبان یادداشت شده بود، مالک آن در سریع‌ترین زمان ممکن شناسایی اما معلوم شد او فقط راننده آژانس است که روز حادثه زنی را به بیمارستان رسانده است.

راننده آژانس در بازجویی‌ها مشخصاتی را که از مسافرش به خاطر داشت، اعلام کرد و به این ترتیب ماموران گام به گام به متهم نزدیک شدند و در نهایت خانه او را یافتند.

ماموران وقتی وارد این خانه شدند زن و مرد جوانی را همراه یک نوزاد مشاهده کردند. زن جوان ابتدا ادعا کرد نوزاد فرزند خودش است، اما نمونه خون نوزاد با نمونه خون والدین واقعی‌اش و سوابق بیمارستانی کاملا مطابقت داشت.

به این ترتیب اصل ماجرا فاش شد و زن جوان به جرمش اقرار کرد. او درباره انگیزه‌اش از این اقدام گفت: «من بچه‌دار نمی‌شدم، برای همین اول بین فامیل شایع کردم باردار هستم، بعد به بیمارستان رفتم و با معرفی خودم به عنوان یکی از بستگان مادر نوزاد، پسرک را تحویل گرفتم و از بیمارستان فرار کردم.»

در نهایت بعد از روشن شدن ماجرا، نوزاد به خانواده‌اش تحویل داده شد و اتفاقی زیبا و شیرین رقم خورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر