jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۰۹۸۲۱ ۲۷ خرداد ۱۳۹۰  |  ۱۸:۴۳

زن جاعل شناسنامه با دستگیری یک معتاد و کشف یک جلد شناسنامه از وی به دام کارآگاهان پلیس آگاهی افتاد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ حسین‌زاده رییس پلیس آگاهی استان اصفهان در تشریح این خبر گفت: در پی دستگیری فردی معتاد به اتهام قاچاق موادمخدر، یک جلد شناسنامه که به طرز ماهرانه‌ای جعل شده بود از وی کشف شد.

وی گفت: متهم در بازجویی‌ها اقرار کرد که چند روز قبل از دستگیری قصد ازدواج مجدد داشته و از آنجا که با محدودیت قانونی برای اختیار همسر دوم مواجه شده بود، موضوع را با برادر خود که دارای سوابق متعدد ‌کیفری بود و هم‌اکنون نیز در زندان بسر می‌برد در میان گذاشته و به پیشنهاد وی نزد خانمی می‌رود و با تحویل یک قطعه عکس و مبلغ دویست‌هزار تومان شناسنامه جعلی را تهیه کرده است.

سرهنگ حسین‌زاده افزود: با شناسایی جاعل وی بازداشت و در بازجویی مشخص شد این متهمه با جعل مهر اداره ثبت احوال اصفهان، اقدام به جعل و فروش شناسنامه‌ها به متقاضیان کرده است.

رییس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: جاعل به اتهام جعل شناسنامه و متهم دیگر به اتهام استفاده از سند مجعول و استعمال موادمخدر با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر