jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۶۵۸ ۲۴ خرداد ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۲

قائم ‌مقام سازمان صداوسیما در مراسم آغاز به کار 24 ساعته شدن شبکه استانی خراسان رضوی گفت: امروز ما از حیث محتوایی و کیفیت برنامه‌ای در مجموعه رسانه‌های داخلی بویژه شبکه ‌‌های استانی هیچ کمبودی را احساس نمی‌کنیم.حجت‌‌الاسلام سیدرمضان موسوی‌مقدم با اشاره به این‌ که بسیاری از شبکه‌های بزرگ دنیا به ایجاد شبکه‌هایی با سمت و سوی بومی و محلی رو آورده‌اند، افزود: مردم دنیا امروز به دنبال رسانه‌هایی هستند که از حیث آلودگی‌های اخلاقی و ترویج ابتذال و بی‌بندوباری پاک باشند. قائم‌مقام سازمان صداوسیما تصریح کرد: ترویج فرهنگ رضوی در قالب بسته‌های رسانه‌ای از مهم‌ترین دستاوردهای شبانه‌روزی شدن شبکه استانی خراسان رضوی است.

موسوی‌مقدم همچنین از شبانه‌روزی شدن برنامه‌های 17 شبکه استانی بتدریج تا 6 ماه آینده خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی نهاوندی، مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی نیز ضمن اعلام رضایت‌مندی 67 درصدی مخاطبان شبکه استانی، گفت: با توجه به 24 ساعته شدن پخش برنامه‌های صداوسیمای خراسان رضوی 40 عنوان برنامه جدید تعریف شده که به آن پرداخته خواهد شد.نهاوندی افزود: معرفی توانمندی‌های خراسان رضوی و توجه به برنامه‌های بومی و محلی استان از جمله برنامه‌هایی است که با توجه به 24 ساعته شدن برنامه‌های صداوسیما به آن توجه می‌شود.

محمود صلاحی، استاندار خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: ما تلاش می کنیم تا همه گونه حمایت مالی از مرکز صدا و سیمای خراسان رضوی برای انجام هر چه بهتر رسالتش در جامعه اسلامی داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر