jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۶۲۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

مدیر یک نمایشگاه خودرو با همدستی برادرش و بدون اطلاع مالک خودرو، آن را به فروش رساند. به گزارش اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا، سرهنگ بیدمشکی، رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی در این باره گفت: زنی با ارائه شکایتی به کارآگاهان پلیس اعلام کرد خودروی پراید صفر کیلومتر خود را برای فروش به یکی از نمایشگاه‌های خودروی مشهد تحویل داده، اما پس از مدتی متوجه می‌شود خودروی وی بدون این که خودش اطلاع داشته باشد، به فروش رسیده و متصدی نمایشگاه و برادرش نیز ناپدید شده‌اند.

در پی این شکایت، دستور توقیف خودرو صادر شد. در ادامه پیگیری‌ها خودرو در سطح شهر مشهد مشاهده و توقیف شد که در تحقیق از راننده، وی گفت خودروی مذکور را با قولنامه از 2 برادر در همان نمایشگاه خریده و کل مبلغ را نیز پرداخت کرده که به علت فرار متصدی نمایشگاه و برادرش، از آنها و مالک خودرو شکایت کرده است. در مرحله بعدی از تحقیقات مشخص شد یکی از برادرها به دلیل صدور چک بلامحل و مسائل مالی دیگر، دارای شاکیان متعدد بوده و به همین دلیل در زندان به سر می‌برد که وی اعتراف کرد برادرش این کلاهبرداری را انجام داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر