jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۴۰۹۶۰۹ ۲۶ خرداد ۱۳۹۰  |  ۱۷:۲۸

مسئول پیگیری طرح های مصوب سفرهای ریاست جمهوری در آذربایجان شرقی اعلام کرد: دور چهارم سفرهای دولت از تیرماه با سفر به تبریز و آذربایجان شرقی آغاز می شود.

به گزارش مهر، سعید میرهاشمی ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از طـرح های در دست اجرای سـفرهای استانی هیئت دولت در شهرستان بناب، از آغاز دور چهارم سفرهای دولت از تیرماه سالجاری خبر داد و اظهارداشت: دور چهارم سفرها از استان آذربایجان شرقی شروع شده و ریاست محترم جمهوری و اعضای دولت در این سفر با مردم شهرستانها نیز دیدار خواهند داشت.

وی در این بازدید پیشرفت فیزیکی پروژه های استان آذربایجان شرقی را مطلوب و قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: برخی از پروژه های سفرهای ریاست جمهوری شهرستانها و یا مرکز استان که احیاناً مشکلات اجرایی و اعتباری داشته باشند، جمع بندی شده و با حضور مسئولان استانی موارد آنها پیگیری خواهد شد.
 
میرهاشمی افزود: طرح های مصوب سه دوره سفر هیئت دولت در شهرستان بناب پیشرفت خوبی داشته و عدم اجرای برخی طرح ها از جمله کندی اجرای طرح ایستگاه راه آهن بناب قابل پیگیری است.
 
فرماندار بناب نیز با ارائه گزارشی از روند اجرای طرح های مصوب سه دوره سفرهیأت دولت در شهرستان بناب گفت: کارهای اجرایی بیشتر این طرح ها شروع، تکمیل و یا در دست اجراست که تقریباً از پیشرفت خوبی هم برخوردار هستند.
 
سعید برقی در عین حال افزود: احداث شهرک صنعتی دوم به جهت انتخاب نامناسب زمین توسط شرکت شهرک های صنعتی استان، احـداث نمایشگاه فرش، سالن ورزش باستانـی، ساختمان پلیس راه و دو باب کتابخانه روستایی هنـوز در این شهرستان اجرایـی نشده و روند احداث ایستگاه راه آهن بناب نیز به کندی پیش می رود.
 
مسئول پیگیری طرح های مصوب سفرهای ریاست جمهوری با اشاره به تأمین اعتبارات مورد نیاز این طرح ها خواستار پیگیری دستگاه های اجرایی برای شروع و تکمیل این طرحها شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر