jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۴۰۹۶۰۸ ۲۶ خرداد ۱۳۹۰  |  ۱۶:۰۲

مرکز مدیریت راه های کشور با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: در 24 ساعت گذشته میانگین سرعت تردد وسایل نقلیه 81 کیلومتر در ساعت بوده که نشانگر روان بودن ترافیک در سطح شبکه راه های کشور است.

به گزارش ایرنا، در این اطلاعیه آمده است: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از سامانه های هوشمند ترافیک شمار در 455 محور مواصلاتی کشور‏‏‏‏‏‏‏‎، در شبانه روز گذشته مجموع کل تردد ثبت شده، سه میلیون و 807هزار و 662 وسیله بوده است که نسبت به روز گذشته تغییرقابل ملاحظه ای را نشان نمی دهد.

گزارش مرکز مدیریت راه های کشور همچنین حاکی است سهم وسایل نقلیه سنگین از کل وسایل نقلیه عبوری از راههای کشور 20 درصد است.

بر اساس گزارش این مرکز، ساعت اوج تردد طی 24 ساعت گذشته بین ساعت18 الی 19 به میزان 245هزار و 375 وسیله و ساعت کمترین تردد در این مدت بین ساعات شش تا هفت به میزان 147هزار و 675 وسیله است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسبتری را برای سفر خود انتخاب کنند.

همچنین محورهای آزادراه کرج – تهران(رفت و برگشت)، آزادراه کرج – قزوین، بابلسر – بابل ، شیراز – مرودشت، آزاد راه تهران – قم، آمل – بابل(رفت و برگشت)،مشهد – چناران و مرودشت – شیراز دارای بیشترین تردد وسایل نقلیه طی 24 ساعت گذشته بوده اند.

بر اساس این اطلاعیه، باند رفت آزادراه رشت به سمت قزوین در استان گیلان به علت اجرای عملیات نصب تیرهای فلزی پل تقاطع راه آهن حدفاصل کیلومتر 114 منطقه دشتگان از 22 خرداد لغایت هشتم تیر ماه درطول هفته روزهای یکشنبه الی سه شنبه بین ساعت هشت الی 18 و روزهای چهارشنبه بین ساعت 8 الی 13 ( به غیرازروزهای تعطیل ) مسدود است که مسیرجایگزین جاده قدیم رستم آباد- رودبار است.

محور چالوس – کرج ( کندوان ) نیز در استان مازندران به علت اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل کیلومتر 50 الی 70 ( منطقه هریجان ) تا تاریخ 11 تیرماه تردد وسایل نقلیه درطول هفته یکشنبه تا سه شنبه بین ساعت 8 صبح الی 17 وروزهای چهارشنبه بین ساعت هشت صبح الی 13 ( به جز روزهای تعطیل ) با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط بصورت یکطرفه نوبتی، انجام می شود.

در این اطلاعیه، شماره تلفن های 88926668 و 84498666 و شماره پیامک 1000141مرکز مدیریت راه‌های کشور برای پاسخگویی درباره آخرین وضعیت راههای کشور به هموطنان اعلام شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر