پسر، جسد پدر را در خانه دفن کرده‌بود

با دستگیری مردی جوان در شهرستان رباط‌کریم، وی‌اعتراف کرد 9 سال پیش در پی درگیری با پدرش او را در شهرستان شهریار کشته و جسدش را درون چاهی انداخته است.
کد خبر: ۴۰۶۹۰۰

به گزارش «جام‌جم»، هفتم خرداد امسال مردی با حضور در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار از برادر 28 ساله‌اش به اتهام قتل پدرشان شکایت کرد.

شاکی به بازپرس احمدی گفت: پدرمان 9 سال پیش به طرز مرموزی ناپدید شد و جستجوهایمان برای یافتن او بی‌نتیجه ماند تا این‌که چندی پیش برادرم، محمدرضا ادعا کرد پدرمان را کشته است.

وی افزود: ابتدا حرف‌هایش را باور نکردم؛ اما وقتی او ده‌ها بار دیگر نیز این قضیه را مطرح کرد، به وی ظنین شدم و گمان می‌برم برادرم، پدرمان را کشته است.

با تشکیل پرونده‌ای در این زمینه و آغاز تحقیقات معلوم شد، محمدرضا ـ پسر خانواده ـ با اجاره خانه‌ای در شهرستان رباط‌کریم به تنهایی زندگی می‌کند و مدتی است به ملاقات مادر و برادرش نرفته است.

دستگیری تنها مظنون پرونده

با صدور دستور قضایی مبنی بر دستگیری محمدرضا ـ تنها مظنون پرونده ـ ماموران انتظامی با اعزام به شهرستان رباط‌کریم، مرد جوان را روز سه‌شنبه در خانه‌اش دستگیر کردند. مرد جوان روز گذشته با انتقال به شعبه هشتم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار، به قتل پدرش اعتراف کرد.

اعتراف به قتل پدر بعد از 9 سال

متهم به قتل در تشریح ماجرا به بازپرس احمدی گفت: پدرم همیشه با من و دیگر اعضای خانواده بدرفتاری می‌کرد و مادرمان را کتک می‌کرد.

متهم به قتل افزود: بدرفتاری‌های پدرم با من و دیگر اعضای خانواده ادامه داشت تا این‌که شامگاه 22 آبان 81 مادر و برادرانم به خانه خاله‌ام در تهران رفتند.

متهم به قتل گفت: وقتی به خانه بازگشتم، بار دیگر میان من و پدرم مشاجره درگرفت و با بالا گرفتن درگیری‌مان، با چاقویی که همراهم بود، چند ضربه به پدرم زدم که کف اتاق افتاد. خیلی ترسیده بودم. قصد داشتم از همسایه‌ها کمک بخواهم که متوجه شدم پدرم مرده است.

پسر جوان ادامه داد: یک ساعت بعد، کف اتاق را کنده و جسد پدرم را در آنجا دفن کردم. بعد از حادثه، لکه‌های خون را از بین بردم و روز بعد با آمدن دیگر اعضای خانواده به منزلمان، وانمود کردم پدر به خانه بازنگشته و او را پیدا نکرده‌ام. در ادامه مادرم و عمویم، گم شدن پدرم را به پلیس خبر دادند.

متهم به قتل افزود: چندی بعد مادرم قصد فروش خانه را داشت که من از ترس این‌که مالک جدید جسد را پیدا کند، جسد را از کف اتاق بیرون آورده و شبانه درون چاهی در منطقه ویره حوالی رباط‌کریم انداختم.

متهم ادامه داد: این راز را در قلبم نگه داشته بودم؛ ولی عذاب وجدان لحظه‌ای رهایم نمی‌کرد تا این‌که چندین مرتبه ماجرا را با برادر کوچک‌ترم در میان گذاشتم و...

بنابراین گزارش، متهم به قتل با قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس احمدی، رئیس شعبه هشتم دادسرای شهریار در اختیار کارآگاهان جنایی ـ آگاهی شهریار قرار گرفت تا با راهنمایی وی، جسد مرد میانسال از درون چاهی در منطقه ویره ـ که متهم ادعا می‌کند جسد را آنجا انداخته است ـ کشف شود.

تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها