jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۴۰۴۰۳   ۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۳  |  ۲۲:۱۷

وزیر بهداشت گفت : وزارت بهداشت درخصوص پرونده ایرانمهر هنوز کسی را متهم نکرده است.


دکتر مسعود پزشکیان با اعلام این مطلب به خبرنگار ما افزود: آنچه که در این پرونده مشخص شده ، سالم بودن داروی بیهوشی است و به رغم ادعای بیمارستان ایرانمهر، امکان ندارد دارویی تحت نظارت وزارت بهداشت وارد شود و مشکلی داشته باشد. وی تصریح کرد: قرار نیست وزارت بهداشت مقصر را مشخص کند؛ بلکه خود بیمارستان باید اعلام کند مشکل از کجا بوده است . وزیر بهداشت با اشاره به برخی اطلاعات غیرکارشناسی اعلام شده ، یادآور شد: با انتشار اخبار و اطلاعات غیرکارشناسانه و علمی ، فقط افکار عمومی متشنج می شود؛ زیرا هم اکنون همه سازمان های ذی ربط در حال رسیدگی به این پرونده هستند. وی تصریح کرد: اگر میزان مرگ ومیر یک بیمارستان غیرمنطقی تشخیص داده شود، به رسیدگی نیاز دارد و بی توجهی به آن مورد قبول هیچ مرجع علمی نیست ؛ به عنوان مثال در حادثه خرم آباد و تزریق سرم حیوانی به انسان ، مقصران حادثه اخراج شدند و موضوع مورد رسیدگی قرار گرفت . پزشکیان در پایان با بیان این که نمی توان با جان مردم بازی کرد، یادآور شد: وزارت بهداشت به عنوان ناظر و متصدی امر سلامت ، از همان روز اول پیگیر این قضیه است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر