jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۹۵۸۶۶ ۲۴ فروردين ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

متهم 43 ساله پرونده قتل 3 مرد میانسال، پس از رد شدن ادعای بیماری روانی، به عنوان متهم به قتل عمد در برابر اعضای هیات منصفه حضور خواهد یافت.

 آقای «الکساندر آلفارو» که پس از دستگیری، ادعای مشکلات روحی و مصرف قرص‌های روانپزشکی را مطرح کرده بود با انجام چندین آزمایش و بررسی‌های روانشناسان، کاملا سالم توصیف شد و به عنوان متهمی که در صحت عقلی کامل دست به قتل همکار خود زده، راهی دادگاه خواهد شد. به گفته پلیس آقای آلفارو، پس از چندین ماه درگیری مربوط به کار با 3 همکارش، آنها را به بهانه شام به خارج از شهر کشانده و در فرصت مناسب، همه آنها را با شلیک گلوله از پادرآورده است. حکم به اعدام برای این قاتل از احتمالات قوی در پرونده این سه قتل بی‌رحمانه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر