jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۳۹۵۷۷۸ ۲۶ فروردين ۱۳۹۰  |  ۲۱:۰۲

دبیر انجمن نان صنعتی استان تهران گفت: توافق ما برای کاهش قیمت‌ نان صنعتی با سازمان حمایت تا آخر فروردین بوده است و از ابتدای اردیبهشت قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کند.

محسن لزومیان در گفتگو با فارس در واکنش به این سؤال که شرکت بازرگانی دولتی ایران سناریوهای جدید قیمت گندم و آرد را به دولت پیشنهاد داده و آیا در این خصوص با اتحادیه‌های تخصصی مشورتی صورت گرفته است اظهار داشت: ما هیچ جلسه‌ای نداشته‌ایم و از این سناریوها بی‌اطلاعیم.

وی افزود: پس از هدفمندکردن یارانه گندم و آرد ما برای همکاری با دولت و کمک به اجرای موفق قانون قیمت‌ها را کاهش دادیم اما با توجه به افزایش قیمت برخی مواد اولیه روغن و افزایش حقوق کارگری بر اساس توافق صورت گرفته با سازمان حمایت قیمت‌های قبلی تا پایان فروردین ماه معتبر است.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نان کشور در واکنش به این سوال که پس با این تفاسیر امکان افزایش قیمت نان صنعتی از ابتدای اردیبهشت ماه وجود دارد گفت: صد در صد قیمت نان صنعتی بعد از فروردین افزایش پیدا می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

اوایل سال ۹۷ بود که آمریکا از برجام خارج شد و همه تحریم‌ها علیه ایران بازگشت. آن‌طور که کارشناسان اقتصادی و سیاسی تحلیل می‌کنند، تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی‌سابقه بوده و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف شامل شرکت‌های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی و غیره از ترس تحریم‌های آمریکا بعد از خروج آنها از برجام، چمدان‌های خود را بسته و کشورمان را ترک کردند.

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

زمانی که بودجه 1400 تقدیم مجلس شد انتقادات زیادی نسبت به اعداد و ارقام و همچنین منابع و مصارف آن مطرح شد، اما باید توجه داشت علاوه بر مشکلات بودجه سال آینده، نظام بودجه‌ریزی در ایران دارای ایراد و اشکالات ساختاری است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر