jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۳۹۵۷۷۸ ۲۶ فروردين ۱۳۹۰  |  ۲۱:۰۲

دبیر انجمن نان صنعتی استان تهران گفت: توافق ما برای کاهش قیمت‌ نان صنعتی با سازمان حمایت تا آخر فروردین بوده است و از ابتدای اردیبهشت قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کند.

محسن لزومیان در گفتگو با فارس در واکنش به این سؤال که شرکت بازرگانی دولتی ایران سناریوهای جدید قیمت گندم و آرد را به دولت پیشنهاد داده و آیا در این خصوص با اتحادیه‌های تخصصی مشورتی صورت گرفته است اظهار داشت: ما هیچ جلسه‌ای نداشته‌ایم و از این سناریوها بی‌اطلاعیم.

وی افزود: پس از هدفمندکردن یارانه گندم و آرد ما برای همکاری با دولت و کمک به اجرای موفق قانون قیمت‌ها را کاهش دادیم اما با توجه به افزایش قیمت برخی مواد اولیه روغن و افزایش حقوق کارگری بر اساس توافق صورت گرفته با سازمان حمایت قیمت‌های قبلی تا پایان فروردین ماه معتبر است.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نان کشور در واکنش به این سوال که پس با این تفاسیر امکان افزایش قیمت نان صنعتی از ابتدای اردیبهشت ماه وجود دارد گفت: صد در صد قیمت نان صنعتی بعد از فروردین افزایش پیدا می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر