jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۹۴۰۷۰ ۱۷ فروردين ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۱

دیلی‌تلگراف:‌ پدربزرگ عصبانی اهل کلورادو که به خاطر اختلاف در مساله پرداخت ماهانه انشعاب آب مدام با همسایه‌اش درگیر بود؛ بالاخره تصادف مهیبی طراحی و اجرا کرد و خسارت سنگینی به مرد بی‌گناه وارد ساخت.

 به گفته ماموران پلیس، جک هربست 63 ساله که از مدت‌ها قبل به خاطر 80 دلار هزینه انشعاب با همسایه‌اش در جدال لفظی بوده، با شدت یافتن درگیری‌ها و بی‌نتیجه ماندن چندین هفته بحث، تصمیم به انتقام گرفته و رفتاری غیر عادی را از خود نشان داده است.بنا به مندرجات پرونده، متهم میانسال با سوار شدن بر لودر بزرگش به سمت خانه روستایی همسایه‌اش رفته و تا زمانی که نیمی از آن را تخریب کرده به حرکت خود ادامه داده است.رفتار غیرعقلانی هربست با این‌که خسارات جانی در پی نداشته اما به خانه بزرگ همسایه آسیب جدی رسانده و ماموران پلیس هم به اتهام تخریب عمدی یک خانه و ایجاد خطر برای ساکنان آن، فورا او را بازداشت کرده‌اند. صاحبخانه که با دیدن وضع خانه‌اش به شدت شوکه شده، شکایت چندین صفحه‌ای علیه همسایه‌اش تنظیم کرده تا در دادگاه ارائه کند. وی مدعی است دست‌کم 250 هزار دلار به او و خانواده‌اش خسارت وارده شده که همسایه عصبی‌اش باید تمام آن را بپردازد.هربست هنوز هیچ توضیحی در مورد رفتارش نداده و ظاهرا حاضر به پرداخت خسارت هم نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر