jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۸۹۵۰ ۱۹ فروردين ۱۳۸۳  |  ۲۲:۲۹

پیرمرد 65ساله پس از سرقت کیف پیرزن 74 ساله هنگامی که قصد فرار داشت ، دستگیر و تحویل ماموران انتظامی شد.

به گزارش خبرنگار ما ، ساعت 30/16 روز گذشته ، زن 74ساله ای در خیابان قصرالدشت پس از خرید، هنگامی که قصد عزیمت به خانه اش را داشت از سوی مرد 65ساله ای مورد حمله قرار گرفت و با سرقت کیف وی ، مرد سارق از محل متواری شد. در پی این ماجرا، با فریادهای کمک خواهی زن مالباخته ، چند نفر از شاهدان به تعقیب پیرمرد سارق پرداختند و پس از دستگیری ، او را تحویل ماموران کلانتری 108 دادند. مرد متهم در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی در خصوص سرقت گفت : اعتیاد به مواد مخدر و تامین پول برای خرید مواد افیونی موجب شد تصمیم به سرقت بگیرم و پولهای پیرزن را که هنگام خرید دیده بودم ، بدزدم . در پی این اعتراف ، بازپرس جنایی ، متهم را به اتهام کیف قاپی و بررسی سوابق به شعبه 18 پلیس آگاهی ارجاع داد. با بررسی سوابق متهم ، مشخص شده است وی تاکنون در 8مرحله به عناوین مختلف محکومیت های متعددی را در زندان ها تحمل کرده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر