jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۹۱۳۲ ۱۱ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۵

4 سارق بعد از آن که خودروی یک راننده مسافرکش را با توسل به زور و تهدید از چنگش درآوردند سوار بر آن سرقت‌های دیگری را نیز رقم زدند.

این پرونده در استان تهران و با شکایت مرد مسافربری گشوده شد که می‌گفت 4 مسافر خودروش را سرقت کرده‌اند این مرد توضیح داد: این مسافران را به صورت دربستی و با کرایه بالا سوار کردم تا به نقطه‌ای در حاشیه استان تهران ببرم اما همین که به مکان خلوتی رسیدیم آنها شروع به تهدید من کردند و در حالی که چاقویی در دست داشتند وادارم کردند ماشین را متوقف کنم سپس دست و پای مرا بستند، مرا داخل گونی انداختند و سوار بر خودروام فرار کردند. من با زحمت زیاد و با کمک چند رهگذر توانستم خودم را نجات بدهم.

پس از اعلام شکایت این مرد مشخصات خودروی او در سیستم هماهنگ پلیس ثبت شد و ماموران انتظامی سراسر کشور موظف شدند به محض رویت اتومبیل موردنظر آن را متوقف و سرنشینانش را دستگیر کنند.چندی بعد ماموران انتظامی استان کرمان در حین گشتزنی با این خودرو مواجه شدند و بعد از یک تعقیب و گریز راننده آن را دستگیر کردند و وقتی شنیدند 3 همدست او نیز در همان حوالی پنهان شده‌اند در عملیاتی ضربتی آنان را نیز به دام انداختند. 4 متهم در بازجویی‌ها ضمن اعتراف به سرقت خودرو گفتند: بعد از این‌که ماشین را به چنگ آوردیم به کرمان فرار کردیم و با استفاده از آن 10 زورگیری و سرقت دیگر نیز انجام دادیم.

بنا به این گزارش متهمان اکنون در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات از آنان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر