jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۸۳۴۶ ۰۸ اسفند ۱۳۸۹  |  ۰۰:۱۰

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از متلاشی شدن بیش از 1700 باند توزیع و قاچاق مواد مخدر و دستگیری بیش از 210 هزار قاچاقچی و توزیع‌کننده مواد مخدر در 11 ماهه امسال خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار حمیدرضا حسین‌آبادی روز شنبه در حاشیه دومین کارگاه آموزشی افسران رابط کشور افغانستان اظهار کرد: در 11 ماهه امسال 370 تن انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد که از این میزان 23 تن هروئین بود که 90 درصد هروئین کشف شده کراک است.

وی افزود: در این مدت بیش از 210 هزار قاچاقچی و توزیع‌کننده موادمخدر در سراسر کشور دستگیر شدند و 1707 باند مواد مخدر متلاشی شد. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا خاطرنشان کرد: در این مدت بیش از 1300 کیلوگرم موادمخدر از نوع شیشه کشف شد و در این رابطه 48 هزار قاچاقچی و افرادی که اقدام به خرید و فروش شیشه می‌کردند، دستگیر شدند. وی از متلاشی شدن 24 کارگاه و آشپزخانه تولید شیشه پس از اجرای قانون جدید موادمخدر تاکنون خبر داد و افزود: از 14 دی ماه امسال تاکنون 7600 نفر در ارتباط با خرید و فروش موادمخدر از نوع شیشه دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر