آیت‌الله هاشمی رفسنجانی :

بی‌قانونی،حرام و مخل وحدت کشور است

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصاحبه ای تلویزیونی درباره اقدامات غیرقانونی جمعی اغتشاشگر در روز 25 بهمن تأکید کرد: هر اقدامی که با قانون مطابقت نداشته باشد ضربه‌زننده به مملکت و خود انسان و به فتوای امام راحل حرام است.
کد خبر: ۳۸۵۹۸۴

به گزارش واحد مرکزی خبر ، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی وحدت و انسجام را مهم‌تر از هر چیز دیگری خواند و با اشاره به اینکه همه باید حرف و سخن خود را در مجرای قانون بزنند، افزود: اقدامات خلاف قانون و هتاکی مذموم است و همه باید در چارچوب قانون حرکت کنند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آغاز هفته وحدت، نیاز به وحدت را اولویت کشور دانست و تأکید کرد: قانون اگر از محور جامعه خارج شود، باعث خودسری است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همه را به وحدت فراخواند و تصریح کرد: باید با درایت و وحدت کامل در برابر توطئه‌های قدرت‌های بیگانه متحد باشیم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به سؤالی درباره سوءاستفاده رسانه‌های استکباری از وقایع چند روز گذشته و عدم انعکاس مناسب راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در رسانه های غربی گفت: رسانه‌های غربی و صهیونیستی همواره چه قبل و چه بعد از انقلاب تلاش کرده‌اند که موارد منفی را بزرگ و نقاط قوت را کم‌رنگ کنند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه گفت: در تمام دوران پس از انقلاب اسلامی، همواره مورد هجوم امواج منفی رسانه‌های استکباری قرار داشته‌ایم چرا که آنان با انقلاب، اسلام و ملت ایران که منافع استعماری آنان را به خطر انداختند، مسئله دارند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها