jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۵۲۷۳   ۲۴ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۲:۱۰

2 اسفند،آخرین فرصت برای کنکوری‌ها

ثبت نام دوباره کنکور 90 از فردا

داوطلبان کنکور سال 90 که تاکنون موفق به ثبت نام نشده‌اند می‌توانند از دوشنبه 25 بهمن ماه به صورت اینترنتی برای ثبت نام در کنکور اقدام کنند.

به گزارش مهر، آن دسته از متقاضیانی که به هر دلیل در تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت نام موفق به ثبت نام در آزمون سراسری سال 90 نشده‌اند می‌توانند از 25 بهمن تا دوم اسفندماه با مراجعه به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

همچنین بر اساس اعلام سازمان سنجش ، داوطلبانی که ثبت نام کرده‌اند اما موفق به اعلام علاقمندی خود به دانشگاه پیام نور و مؤسسات غیرانتفاعی نشده‌اند نیز می‌توانند در تاریخ مقرر نسبت به وارد کردن اطلاعات خود اقدام کنند.

آن دسته از متقاضیان که علاقمند به شرکت در گروه‌های آزمایشی هنر یا زبان‌های خارجی بوده اما علاقه ‌مندی خود را در مرحله ثبت نام اعلام نکره‌اند ، تنها تا دوم اسفند فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش گزینه‌های مورد نظر خود را تکمیل کنند.

گروهی از داوطلبان کنکور سال 90 که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده‌اند می‌توانند به منظور اطمینان از اطلاعات ثبت نامی خود به سیستم ویرایش اطلاعات ثبت نامی که از 25 بهمن ماه تا اسفندماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت ، مراجعه و پس از مشاهده اطلاعات ثبت نامی در صورت لزوم نسبت به ویرایش اطلاعات بر اساس دستورالعمل مندرج در سایت اقدام کنند.

 پیش از این 948 هزار داوطلب در کنکور سراسری سال 90 ثبت نام کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر