jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۵۲۷۳   ۲۴ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۲:۱۰

2 اسفند،آخرین فرصت برای کنکوری‌ها

ثبت نام دوباره کنکور 90 از فردا

داوطلبان کنکور سال 90 که تاکنون موفق به ثبت نام نشده‌اند می‌توانند از دوشنبه 25 بهمن ماه به صورت اینترنتی برای ثبت نام در کنکور اقدام کنند.

به گزارش مهر، آن دسته از متقاضیانی که به هر دلیل در تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت نام موفق به ثبت نام در آزمون سراسری سال 90 نشده‌اند می‌توانند از 25 بهمن تا دوم اسفندماه با مراجعه به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

همچنین بر اساس اعلام سازمان سنجش ، داوطلبانی که ثبت نام کرده‌اند اما موفق به اعلام علاقمندی خود به دانشگاه پیام نور و مؤسسات غیرانتفاعی نشده‌اند نیز می‌توانند در تاریخ مقرر نسبت به وارد کردن اطلاعات خود اقدام کنند.

آن دسته از متقاضیان که علاقمند به شرکت در گروه‌های آزمایشی هنر یا زبان‌های خارجی بوده اما علاقه ‌مندی خود را در مرحله ثبت نام اعلام نکره‌اند ، تنها تا دوم اسفند فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش گزینه‌های مورد نظر خود را تکمیل کنند.

گروهی از داوطلبان کنکور سال 90 که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده‌اند می‌توانند به منظور اطمینان از اطلاعات ثبت نامی خود به سیستم ویرایش اطلاعات ثبت نامی که از 25 بهمن ماه تا اسفندماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت ، مراجعه و پس از مشاهده اطلاعات ثبت نامی در صورت لزوم نسبت به ویرایش اطلاعات بر اساس دستورالعمل مندرج در سایت اقدام کنند.

 پیش از این 948 هزار داوطلب در کنکور سراسری سال 90 ثبت نام کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر