jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۸۴۸۷۷ ۲۲ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۶:۵۳

در پی سقوط هواپیما در بزرگراه رخ داد

تصادف هزار خودرو در استرالیا

رسانه‌های دولتی استرالیا اعلام کردند که در پی سقوط یک هواپیمای سبک در یکی از بزرگراه‌های این کشور ، هزار خودرو با هم تصادف کردند.

به گزارش ایسنا، «جو پورلی» یکی از شاهدان این حادثه در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی استرالیا عنوان کرد: روز گذشته یک هواپیمای سبک تک موتوره با دو سرنشین به دلیل بروز نقص فنی در یکی از بزرگراه‌های «سیدنی» سقوط کرد که البته به هیچ یک از این افراد آسیبی وارد نشد.

در گزارش سازمان پلیس جاده‌ای استرالیا که در خبرگزاری فرانسه هم منتشر شده است، این حادثه سقوط باعث شد تا هزاران خودرو در این بزرگراه با یکدیگر برخورد کنند. البته در این تصادف زنجیره‌ای به شخصی آسیب جدی وارد نیامد. علاوه بر این، به دلیل برخورد این هواپیما با کابل انتقال برق، هفت هزار منزل مسکونی بدون برق ماندند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر