jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۸۴۶۳۸ ۲۱ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۹:۳۹

3 برادر شرور که از اهالی یکی از محله‌های قزوین سلب آسایش کرده بودند، در درگیری تن به تن با ماموران دستگیر شدند.

به گزارش «جام‌جم»، از چندی پیش شکایت‌های مردمی در ارتباط با شرارت 3 برادر در محله دباغان قزوین، نشان می‌داد این 3 مجرم سابقه‌دار، هر بار پس از آزادی از زندان با قدرت‌نمایی برای مردم ایجاد رعب و وحشت می‌کنند.

با اطلاع حجت‌الاسلام صادقی ، دادستان عمومی و انقلاب قزوین از اعمال مجرمانه 3 برادر شرور که به «برادران دالتون» معروف هستند، دستگیری این مجرمان خشن در دستور کار معاونت اطلاعات و عملیات فرماندهی انتظامی قزوین قرار گرفت. با بررسی و تحقیقات نامحسوس مشخص شد، برادران دالتون در چندین مرحله به اتهام خرید و فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی، مزاحمت برای نوامیس مردم، عربده‌کشی و شرارت دستگیر و پس از مدتی با ابراز ندامت از زندان آزاد شده و اعمال مجرمانه خود را شدیدتر از قبل از سر گرفته‌اند.

درگیری تن به تن

با جمع‌بندی اطلاعات و هماهنگی قضایی با قاضی مختاری معاون دادستان قزوین، تیم‌های عملیات ماموران انتظامی در درگیری تن به تن با 3 برادر شرور، آنها را دستگیر و چند قبضه قمه و قداره از متهمان کشف و ضبط کردند.

حجت‌الاسلام صادقی، دادستان قزوین با اشاره به‌برخورد قاطع قضایی با افراد شرور به «جام‌جم» گفت: ‌طبق تاکیدات ریاست قوه قضاییه، برخورد با کسانی که با قداره‌بندی از مردم سلب آسایش می‌کنند، به صورت جدی در دستور کار قرار دارد و افراد شرور بدانند کوچک‌ترین حرکت و رفتار آنها تحت کنترل قرار دارد و بدون اغماض با آنها برخورد خواهد شد.

دادستان قزوین تصریح کرد: دستگیری 3 برادر شرور موجب خوشحالی اهالی محله دباغان شده‌ است و در حال حاضر یک تیم ویژه تحقیق از آنها را آغاز کرده‌اند.

وی اضافه کرد: امیدواریم مجازات تعیین‌شده برای این اوباش، درس عبرتی برای مجرمانی باشد که به خود اجازه تعدی به حقوق دیگران را می‌دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر