jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۸۳۲۶۵   ۱۳ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۸:۵۷

سازمان مدیریت بحران برزیل در گزارشی از جان باختن 6 تن در پی وقوع توفان خبر داد و اعلام کرد که هزاران تن دیگر نیز مجبور به ترک منازل خود شدند.

به گزارش ایسنا، در گزارش سازمان امنیت عمومی و مدیریت بحران برزیل آمده است: این توفان و بارش سهمگین باران که از اواسط ماه ژانویه سال جاری میلادی در این کشور آغاز شده است، تاکنون باعث تخریب ده‌ها منزل مسکونی و آبگرفتگی 71 شهر شده است.

علاوه بر این، این توفان شش کشته بر جای گذاشته است و 21 هزار تن از سکنه این مناطق سیل زده نیز مجبور به ترک منازل خود شدند.

بر اساس اعلام سازمان مدیریت بحران این کشور، در پی وقوع این سیلاب و توفان بسیاری از راه‌ها و جاده‌های کشور تخریب شده و امکان امدادرسانی در نواحی بحرانی وجود ندارد.

علاوه بر این، در پی وقوع این بلای طبیعی از سه روز گذشته تاکنون بسیاری از سکنه بدون برق هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر