jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۳۱۸۵   ۱۰ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۰

این هفته کارخانه‌های تولیدکننده، گوشی‌های قابل توجهی ارائه نکردند که بازار را تحت‌شعاع قرار دهد! اما تنها نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد، تولید 3 مدل جدید از خانواده گوشی‌های سامسونگ گالکسی بود که هنوز تعداد زیادی از اعضای این خانواده در بازار با امکانات بسیار خوب وجود دارد. اما قابل ذکر است که این گوشی‌ها از طریق منابع غیررسمی معرفی شده‌اند و اعتبار زیادی به مشخصات آنها نیست.

گفته می‌شود این گوشی‌ها که Mini S5570،Ace S5830 و Suit S5670 نام دارند، بزودی به بازار عرضه خواهند شد. اما با مشخصاتی که برای آنها در شایعات ذکر شده است هر کدام دارای معایب و مزایایی هستند که نمی‌توان گفت واقعا از یک گوشی کامل بر خوردار خواهید بود.

به عنوان مثال Mini S5570 تنها با یک دوربین 2‌/‌3 مگاپیکسلی، همراه صفحه نمایش 2‌/‌3 اینچی 256 رنگ عرضه خواهد شد یا در Ace S5830 تنها 150 مگابایت حافظه داخلی گوشی را همراهی خواهد کرد. اما تمامی آنها با سیستم عامل 2‌/‌2 آندروید تولید شده‌اند!

از آنجا که گوشی‌های اخیر این خانواده واقعا قدرتمند بودند و ما نیز به عنوان موبایل‌های دنیای جدید از آنها یاد می‌کردیم، امیدواریم مشخصات این گوشی‌ها نیز غیرواقعی باشند. اما اگر واقعی شدند شما نیز همانند ما تعجب نکنید! چون معمولا این خبر‌ها درست از آب درمی‌آیند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر