jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۳۷۹۹۵۶ ۲۶ دی ۱۳۸۹  |  ۱۷:۰۴

رسانه های رژیم صهیونیستی روز یکشنبه اعلام کردند که یک پروژه عظیم احداث 1400 واحد مسکونی جدید در یکی از شهرک های یهودی نشین در شرق قدس ، به زودی تصویب و اجرای آن آغاز می شود.

به گزارش ایرنا ، با آغاز این پروژه گسترده ساخت و ساز، شهرک صهیونیست نشین «گیلو» در نزدیکی «بیت لحم» گسترش می یابد و پیش بینی می شود که مجوز نهایی اجرای آن تا چند روز آینده صادر شود.

تصمیم رژیم اشغالگر قدس به گسترش شهرک های غیرقانونی ، چالش طلبی و بی اعتنایی به خواست جامعه بین المللی از جمله فعالان حقوق بشر و صلح طلب است که بارها جلوگیری از پروژه های ساختمانی جدید در منطقه شرق قدس را از این رژیم خواستار شده اند.

فلسطینیان ، قدس شرقی را پایتخت کشور آتی خود می دانند و تغییر بافت جمعیتی این منطقه را به منظور به اکثریت رساندن یهودیان در آن، از اهداف رژیم صهیونیستی در پیگیری ساخت و ساز مجموعه های جدید تلقی می کنند.

از سال 1967 (1346) تاکنون، رژیم صهیونیستی چندین شهرک در بخش شرقی قدس احداث کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر